English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Průhonice > Penzion v Holi

Penzion v Holi

Průhonice


Penzion v Holi
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zveme Vás do nově zrekonstruovaných prostor Pensionu v Holi, které jsme s ohledem na požadavky současného pohostinství nejen zmodernizovali, ale také doplnili dalším vybavením a rozšířili, ve snaze nabídnout vám nejen příležitost k odpočinku, ale i kvalitní kuchyni s bohatým výběrem jídel i nápojů připravených pro všechny věkové i zájmové skupiny.

Penzion v Holi nabízí ubytování v šesti příjemně zařízených pokojích. Jedním z nich je i pokoj novomanželský, kde spolu většinou tráví manželé svou první společnou noc ve svazku manželském. Pokoje jsou velmi útulné a zajistí Vám dostatek klidu a pohodlí.

Při příznivém počasí Vás rádi přivítáme a usadíme na naší zahrádce.Pokud máte rádi přírodu a čistý vzduch, posaďte se pod vysoké stromy a užívejte si nerušené pohody. Díky umístění zahrádky nebudete rušeni hlukem aut a budete se moci plně oddávat svému odpočinku. 

Náš penzion umožňuje připojení k wifi síti. Je tudíž vhodný nejen pro osoby, které si zde chtějí odpočinout a užít si dovolenou, ale i pro ty, kteří sem přijedou pracovat, a jejich práce se bez připojení k síti neobejde.

Umístění:

V okolí je rozlehlý Průhonický park, aqua centrum, fitness, tenisové haly, řada restaurací a kaváren.

Ubytování:

Dominantou těchto pokojů je manželská postel, na které si po celodenním shonu jistě odpočinete a naberete nové síly do dalšího dne. Samozřejmostí je vlastní sprchový kout, jelikož dbáme na Vaše soukromí a maximální pohodlí. V naší nabídce naleznete i ubytování se snídaní, která zaručeně zpříjemní vstup do nového rána a zajistí Vám dostatek energie po celé dopoledne.

Penzion neumožňuje ubytování s domácími mazlíčky.

Stravování:

Navštivte nově zrekonstruovanou restauraci v Průhonicích, pohodlně se posaďte a nechte se obsloužit milým, usměvavým personálem, který Vám vždy vyjde vstříc. Pokud máte zájem, ochotně Vám doporučí speciality místní kuchyně nebo pomůže s vhodným výběrem nápoje k Vámi zvolenému jídlu. Naše restaurace dozajista uspokojí Vaše chuťové buňky, i když patříte mezi nejnáročnější zákazníky. V nabídce dbáme na českou kuchyni, ale denní menu a speciální nabídky grilování.

Kromě základního jídelního lístku, který je sestaven z mnoha různých typů výtečných specialit, nabízíme i denní nabídku jídel, která je též velmi bohatá. Díky dennímu menu máte možnost vybrat si hned z několika hlavních jídel, která Vás doslova vyjdou jen na pár korun. V nabídce samozřejmě nesmí chybět polévka, salát ani dezert, který je dokonalou tečkou za chutným obědem a společně s dobrou kávou ve Vás zanechá pocit dokonalosti této restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz