English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Skorkov > Hotel Jizera

Hotel Jizera

Skorkov


Hotel Jizera
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Recepce hotelu Jizera poskytuje kancelářské služby, úschovu cenných věcí do trezoru, doplňkový prodej a ostatní služby odpovídající kategorii hotelu třídy Standard ***.

Hotel s šestnácti pokoji o celkové maximální kapacitě 56 lůžek včetně přistýlek se nachází v 1. patře budovy, nerušené provozem restaurace.

V hotelu naleznete další, plně vybavenou školící místnost pro 33 osob, restauraci, minigolf, dětské hřiště.

Součástí objektu je uzavřené a monitorované hotelové parkoviště.

Umístění:

Přímo v objektu máme půjčovnu jízdních kol, dětské hřiště a minigolf, nedaleko hotelu jsou tenisové kurty s travnatým hřištěm s možností zahrát si volejbal, nohejbal nebo fotbálek. Řeka v horkých dnech přímo vybízí k osvěžení a naše lesy jsou plné hub i možností her a krásných procházek. Pokud jste fandové do cyklistiky, tak budete z množství cyklostezek, kterými je Polabí doslova protkáno, nadšeni. Středočeský kraj je plný nádherných míst a památek, jen namátkou například Zámek a Katovna v Brandýse nad Labem, Kostel Sv. Václava a Kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi, Zámeček v Lysé nad Labem, Skanzen v Přerově nad Labem, Botanicus v Lysé nad Labem, Zámek s výstavou starých hraček v Benátkách nad Jizerou, Starobylá tvrz s kopií velkého starobylého hostince v Dřevčicích, Lázně Toušeň a mnoho dalších, které stojí za zhlédnutí.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny novým hotelovým zařízením s vlastní koupelnou a sociálním zařízením na pokoji, barevným TV, telefonem a v objektu je WiFi free area
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz