English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Slapy > Penzion Vltavanka

Penzion Vltavanka

Slapy


Penzion Vltavanka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Vltavanka nabízí ubytování v 10-ti pohodlných pokojích pro 1 až 5 osob. Jeden turistický pokoj až pro 10 osob. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a soukromý vstup. Nabízíme také bezbariérový pokoj pro handicapované hosty. Snídaně jsou podávány v naší restauraci, kde je také možnost celodenního stravování - při polopenzi výběrem ze dvou menu /možnost vegetariánské stravy/ nebo výběrem ze stálého jídelního lístku. Restaurace je v době obědů nekuřácká. Ve volném čase můžete využít volejbalové a nohejbalové hřiště a nabízíme také dětské hřiště s houpačkami, kolotočem a klouzačkami pro děti. Disponujeme salónkem s kapacitou až 30 osob, kde je možné pořádat různé semináře, školení, sportovní soustředění, firemní a společenské akce.

Umístění:

Slapské jezero je vhodné nejen pro plavání a potápění, užít si můžete také výlety na loďkách nebo rybaření. Na výlet můžete vyrazit na Karlštejn, Konopiště či rokokový zámek Dobříš. Navštívit můžete také Hornické muzeum v Příbrami, Muzeum zlata v Novém Kníně nebo slavnou sýrárnu v Sedlčanech.

 

Ubytování:

Třílůžkový pokoj - možnost až dvou přistýlek (rozkládací gauč), koupelna s WC, wifi zdarma

Pokoj pro handicapované hosty - třílůžkový pokoj, gauč, koupelna s WC, wifi zdarma

Turistický pokoj -  minimální obsazenost 5 osob, 5 paland (10 lůžek), koupelna s WC, wifi zdarma

Konferenční sál - až pro 30 osob, vybavenost veškerou potřebnou technikou (dataprojektor, TV, wifi zdarma, kvalitní zvyový systém, mikrofon...)

 

 

Stravování:

V naší restauraci nabízíme zejména česká tradiční jídla. Nabídka pokrmů je koncipována tak, aby uspokojila všechny hosty. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na Slapské jezero a proti neduhům počasí je zastřešena. O víkendech grilujeme a podáváme speciality z naší udírny. Restaurace je vybavena plazmovou obrazovkou s kvalitním ozvučením pro sledování sportovních přenosů. Pří polopenzi mají hosté výběr ze dvou menu (možnost vegetariánské stravy) po celý den je možné vyrat si ze stálého jídelního lístku. Kapacita naší restaurace i se zahrádkou je 90 míst.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz