English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Štěchovice > Penzion Slapy - Tenisové kurty Třebenice

Penzion Slapy - Tenisové kurty Třebenice

Štěchovice


Penzion Slapy - Tenisové kurty Třebenice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytovna se nachází v Třebenicích (část Městyse Štěchovice), 5 km od obce Slapy a 400 metrů od hráze Slapské přehrady. Součástí jsou 2 tenisové kurty, terasa s občerstvením a dětské hřiště pro Vaše ratolesti. To vše je umocněno překrásným okolím řeky Vltavy se spoustou stezek pro pěší i cyklisty.

 

Umístění:

V nedalekém okolí našeho areálu se naskýtá mnoho příležitostí ke koupání a večerní zábavě (Rabyně, Ždáň). V oblasti se nachází hned několik jízdáren, které vybízejí k projížďkám na koních v překrásné přírodě.Třebenice jsou rovněž konečnou zastávkou výletních parníků z Prahy – Smíchova a současně i nástupní stanicí pro výlety parníkem směr Rabyně, Živohošť, Kamýk a nebo třeba až na Orlík. Příznivci pamětihodností si jistě nenechají ujít návštěvu zámku Konopiště , milovníkům literatury neujde např. Muzeum Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše.

Ubytování:

Ubytovna nabízí 16 lůžek v 5 pokojích (1 x dvoulůžkový, 2 x třílůžkový a 2 x čtyřlůžkový), krátkodobě lze kapacitu navýšit na 18 lůžek). Sociální zařízení je společné. Součástí ubytovny je společenská místnost (klubovna) s krbem, televizí a stolním fotbalem. Použití klubovny je třeba předem dohodnout s provozovatelem.V létě je optimální posezení na terase, kde lze sledovat tenisová klání u sklenky vína či šálku kávy nebo např. grilovat na zapůjčeném elektrickém grilu. Areál s ubytovnou tohoto typu je proto ideálním místem pro pořádání víkendových akcí v překrásném prostředí pro malé skupiny osob.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz