English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Středočeský > Unhošť > Pension Irena

Pension Irena

Unhošť


Pension Irena
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Pension nabízí ubytování ve čtyřech samostatných pokojích, celková kapacite je 15 lůžek včetně přistýlek. K dispozici je jídelna, vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou kovnicí, vařičem a nádobím. Hosté mohou posedět na zahradě, popřípadě využít grilu.
Umístění:Unhošť se nachází v rekreační oblasti na kraji křivoklátských lesů. Můžete podnikat výlety na hrad Karlštejn, Křivoklát, zámek Lány, Koněpruské jeskyně, památník Lidice apod.

Sportovní vyžití najdete v kladenském Aquaparku nebo na místních cyklostezkách.

V centru obce naleznete veškeré potřebné služby - nákupní středisko, večerka, restaurace, pivnice, lékárnu, obchodní dům, poštu, lékaře apod.

Ubytování:Nabízíme 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden pokoj čtyřlůžkový. Tyto pokoje mají samostatný vchod přímo ze zahrady.Dále jeden pokoj třílůžkový s možností 2 přistýlek, do tohoto pokoje je vchod domem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou, některé pokoje mají vlastní ledničku přímo na pokoji. Pokoje jsou nekuřácké.
Stravování:V ceně je zahrnuta snídaně. V blizkosti pensionu jsou 3 místní restaurace.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz