English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trenčiansky > Bojnice > Penzión ASSO

Penzión ASSO

Bojnice


Penzión ASSO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzión ASSO se nachází přímo v centru lázeňského města Bojnice. Zámek a ZOO jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Penzion nabízí 3 manželské pokoje s možností přistýlky, rodinnou buňku a apartmánový byt s kuchyňkou. Každý pokoj má TV a sociální zařízení - WC + sprcha. Hostům je k dispozici společenská místnost s kuchyňkou. Nabízíme také levné turistické ubytování v domě na Školní ulici.
Umístění:V okolí penzionu se nachází například termální koupaliště Čajka nebo Bojnický Zámek. Celkově město Bojnice Vám může nabídnout mnoho možností nejen ke kulturnímu ale i ke sportovnímu vyžití.
Ubytování:Náš penzion ASSO nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny televizí, WC a koupelnou. Dále je hostům k dispozici společenská místnost s kuchyňským koutem, chladničkou a mikrovlnnou troubou.
Stravování:Hostům je k dispozici kuchyňský kout. V blízkosti penzionu se nachází velké množství restaurací.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz