English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trenčiansky > Bojnice > Penzión Bojnice

Penzión Bojnice

Bojnice


Penzión Bojnice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Náš penzion je situován v blízkosti centra Bojnic a má kapacitu 43 osob. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou, Wi-fi připojení a TV se satelitním příjmem. Všechny pokoje jsou nekuřácké, pro kuřáky je vyhrazen prostor ve venkovním areálu.

Snídaně se podávají v naší jídelně s kapacitou 22 osob. Během pěkného počasí je otevřena i sluneční terasa o kapacitě 12 osob. Snídaně nabízíme formou bufetu nebo a la carte, což závisí na obsazenosti penzionu. Ve spolupráci s restaurací Biograf v centru Bojnic poskytujeme našim hostům 10% slevu. Obědy a večeře v penzionu zajistíme dohodou pro velké skupiny.

Parkování je zajištěno na pozemku penzionu s kapacitou cca 12 aut, bezplatné a hlídané kamerovým systémem.

Pro rodiny s dětmi máme připraveny hračky, malý dětský koutek, dětské jídelní židle a ve spolupráci se soukromou školkou zabezpečíme péči dětí.

Hostům je bezplatně umožněno používání centrálního trezoru na recepci.

Náš personál je k dispozici při jakýchkoliv požadavcích:
Umístění:

Penzion se nachází 500 m od historického centra s množstvím kaváren, restaurací a obchodů. Nedaleko je Bojnický Zámek, ZOO, koupaliště Čajka, Přírodní amfiteátr sokolníků, Muzeum pravěku, Prepoštská Jeskyně. Bojnická lázně, jezdecký areál i vyhlídkové lety jsou v blízkém okolí Bojnic. Mezi další zajímavosti okolí patří vodní svět Sebedražie, golfové centrum nebo báňský skanzen ..

Ubytování:Všechny naše prostorné pokoje jsou zařízeny a vybaveny tak, aby splňovaly standard a komfort dvouhvězdičkového penzionu. Celkový počet pokojů je 17 z toho 7 dvoulůžkových, 5 dvoulůžkových s přistýlkou ​​a 5 třílůžkových.

Vybavení pokoje a nabídka služeb:

-Koupelna se sprchovým koutem a toaletou

-Koupelna je vybavena základními hygienickými potřebami

-Ručníky a osuška

-Televize se satelitním příjmem

-WiFi připojení bezplatně

-Zapůjčení vysoušeče vlasů nebo rychlovarné konvice bezplatně

-Nabídka nápojů a pochutin

-Možnost snídaně na pokoji

-Všechny pokoje jsou nekuřácké
Stravování:Snídaně nabízíme v naší jídelně a la carte nebo bufetovou formou. V penzionu nabízíme kávu, nealko nápoje a pochutiny.

V blízkosti penzionu se nachází několik restaurací, pizzerií​​, barů a kavárně. Našim hostům poskytujeme 10% slevu v restauraci Biograf, která se nachází v centru Bojnic.

Také je možnost objednat si dovoz jídla přímo na penzion nebo na pokoj.

Obědy a večeře v našem penzionu zajistíme pro velké skupiny dohodou.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz