English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Trenčiansky > Nová Dubnica > Hotel Dynamic

Hotel Dynamic

Nová Dubnica


Hotel Dynamic
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic *** je hotel rodinného typu, který se může pochlubit již 20 - letou tradicí. Je situován v tiché části malebného města Nová Dubnica , architektonického skvostu 60 - tých let 20.století, navrženého architektem Jiřím Kroh . Nachází se nedaleko Trenčína na hlavním dopravním tahu Vídeň- Bratislava - Tatry . Je srdcem obchodního , ekonomického a kulturního dění Středního Pováží ale i turisticky zajímavé oblasti pod Strážovských vrchů a Bílými Karpaty .

Město Nová Dubnica je vsazeno v překrásné přírodě . Z města jsou snadno dostupné turisticky zajímavá místa, nad místní částí Kolačín se tyčí vrch Markovica , odkud je nádherný výhled do celého okolí od Trenčína po Ladce . Turistickým chodníkem vedoucím přes vrch Dedovec se dá projít přímo do srdce Trenčianských Teplic za necelé dvě hodiny. V lesíku za Novou Dubnicí se nacházejí cyklistické stezky ideální pro milovníky horské cyklistiky . Přímo u hotelu Dynamic se nachází krytý bazén, navštěvovaný hosty z celého okolí . Hotel Dynamic je často vyhledáván nejen lidmi , kteří přicházejí řešit bussines na okolí ale i těmi, kteří chú nechat zrelaxovat své tělo a užít si krásu přírody v blízkém okolí Nové Dubnice .

Umístění:

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic *** je hotel rodinného typu, který se může pochlubit již 20 - letou tradicí. Je situován v tiché části malebného města Nová Dubnica , architektonického skvostu 60 - tých let 20.století, navrženého architektem Jiřím Kroh . Nachází se nedaleko Trenčína na hlavním dopravním tahu Vídeň- Bratislava - Tatry . Je srdcem obchodního , ekonomického a kulturního dění Středního Pováží ale i turisticky zajímavé oblasti pod Strážovských vrchů a Bílými Karpaty .

Ubytování:

V hotelové části je k dispozici 16 pokojů, z toho 2 apartmány s koupelnou, 10 jednolůžkových a dvoulůžkových a 4 třílůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny kompletně sociálním zařízením. Satelitní TV, rádio, telefon, připojení k internetu pomocí Wifi a servis room je to, co u nás můžete očekávat.

Stravování:

Na prvním patře Vás uvítá moderně zrekonstruována a klimatizovaná restaurace hotelu Dynamic *** s vynikající slovenské i zahraniční kuchyní. Prostory nekuřácké restaurace s kapacitou 55 míst jsou vhodné pro pořádání akcí, oslav, jubileí, svateb, firemních či obchodních setkání či jiných akcí. Pracovní setkání s Vašimi obchodními partnery, či prezentace pro klienty můžete realizovat v apartmánu, zasedací místnosti s kapacitou 12 míst nebo v salonku restaurace s kapacitou 30 míst.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz