English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension u Lípy

Arnoltice


Pension u Lípy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný pension U LÍPY se nachází v klidném prostředí malebné vesničky s názvem Arnoltice u Děčína. Poloha penzionu je na velmi hezkém, přírodou obklopeném místě. Ideální pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty. Přijeďte si užít procházkyjízdu na koleturistikunordic walkinghorolezectvíinline bruslení.

Kapacita ubytování je pro 26 osob ve Dvou, tří a sedmilůžkových pokojích nebo v apartmánu. Součástí pensionu je restaurace pro 30 osob + prostory pro oslavy, prostory pro oslavy, bar a terasa, venkovní bazén, úschovna kol, konferenční sál s projekcí, možnost školení, akce, svatby, Wi-fi zdarma, parkování zdarma v areálu, hřiště pro děti, prolézačky a brouzdaliště, ohniště s letním altánem, venkovní výčep.

Pension akceptuje platbu hotově i kartou.

Ubytování:

Díky kompletní rekonstrukci našeho pensionu, nabízíme ubytování na vysoké úrovni. Moderní a útulné pokoje včetně standardního vybavení (WC, Fén, TV a Wi-fi), samostatnou koupelnou se sprchovým koutem.

1. patro - 4x dvoulůžkový poko, 1x třílůžkový pokoj

2. patro - 1x třílůžkový pokoj, 1x apartmán s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem, 1x sedmilůžkový pokoj

Stravování:

Nedáte dopustit na českou kuchyni? Pak v restauraci penzionu U Lípy vám bude chutnat! Nabízíme vám prostory restaurace k příjemnému posezení, uspořádání rodinných, firemních oslav, svatebních hostin pro cca 30 osob v útulném stylově zařízeném interiéru s profesionální obsluhou a především skvělou domácí kuchyní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz