English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Blatno > I. mlýn

I. mlýn

Blatno


I. mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nabízíme klientům ubytování v deseti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením /sprcha, toaleta/, některé z nich jsou s balkonkem a s televizí. Pro jednotlivce nabízíme ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového. Stravování je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích. Každá z restaurací má kapacitu 50 osob, v létě je možné využít venkovní terasy s kapacitou cca 80 osob. K výběru nabízíme jídla české kuchyně, minutková jídla, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu. Ubytování je možné se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Děti do 5 let v doprovodu rodičů ubytováváme zdarma, zapůjčení dětské postýlky s vybavením /peřinka a polštář/ zdarma. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ubytování zdarma.
Umístění:Pension je umístěn v Bezručově údolí, v samém srdci přírody. Je zde vybudována cca 6 km dlouhá cyklostezka, v létě hojně využívána cyklisty, v zimě pak běžkaři. Bezručovým údolím vede několik turistických tras, proto nás často vyhledávají lidé, kteří dávají přednost aktivní dovolené v přírodě.
Ubytování:K dispozici máme 3 dvoulůžkové a 7 třílůžkových pokojů se sociálním zařízením. Jednotlivce ubytováváme ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového.
Stravování:nabízíme minutková jídla, jídla české kuchyně, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu. Stravování hostů je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích, každá restaurace má venkovní terasu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz