English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Česká Kamenice > Penzion Kamzík

Penzion Kamzík

Česká Kamenice


Penzion Kamzík
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion leží na úpatí hory Studenec (736 m) v obci Studený. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. V blízkosti jsou též sklářská města Nový Bor, Kamenický Šenov.

Penzion Kamzík nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV. Možnost přistýlek. V objektu je restaurace. Dále je možné grilovat kuřata či selata.

Umístění:

Pro sportovní využití jsou k dispozici tenisové kurty, venkovní bazén, stolní tenis. Možnost zapůjčení kol. V obci jsou zachovalé ukázky lidové architektury z minulého století. Nezapomenutelné jsou pískovcové skály, soutěsky, vodopády a údolí Česko-saského Švýcarska. Severovýchodně pokračuje krajina Lužickými horami s typickými vrcholy. Tato oblast je vyhledávána především v zimních měsících pro dobré sněhové a lyžařské podmínky. Dobré podmínky pro bežkaře. Nejbližší vlek 10km s půjčovnou lyží a lyžařskou školou. Zvláštní pozornost si zaslouží sklářská města Nový Bor a Kamenický Šenov, která se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Poblíž penzionu vede mezinárodní turistická cesta Eisenach-Budapešť. Možnost jízdy na koni. Pro pasivní zábavu je zde TV, SAT, video, hrací automaty a biliard.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz