English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Chomutov > Hotel Clochard

Hotel Clochard

Chomutov


Hotel Clochard
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Moderní hotel Clochard poskytuje ubytování v nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a pro náročnější klientelu jsou k dispozici Bussines pokoje. Ubytování Clochard hotel Chomutov hotelová restaurace - kavárna Hotel Clochard nabízí nejenom příjemné ubytování, ale jeho součástí je také restaurace - Kavárna Sklep u Fešáka nabízející posezení ve stylovém prostředí s příjemnou obsluhou. Výborná kuchyně, široký výběr jídel, specialit, těstovin, zeleninových salátů, nápojů a vín jsou hlavní důvody, pro které je tato restaurace velice oblíbená. K dispozici je mimo jiné salonek se zahrádkou a kapacitou 40 osob, který je vhodný pro pořádání společenských akcí, rodinných oslav, nebo firemních večírků. Nedílnou součástí moderního hotelu Clochard je také solární a kosmetické studio. Hotel Chomutov ubytování Clochard okolí, volný čas Okolí hotelu Clochard nabízí ideální podmínky pro dovolenou na kole, hotel nabízí půjčovnu i úschovnu jízdních kol. Jedna z cyklotras se nachází přímo v blízkosti hotelu. Za shlédnutí stojí Kamencové jezero, Podkrkonošský zoopark Chomutov, či zámek Červený hrádek. Pro milovníky koupání je k dispozici aquacentrum Marienberg a pro milovníky zimních měsíců se nabízí ski areál Klínovec a Mezihoří. Milovníkům běžek Krušné hory nabízejí běžecké tratě, takzvanou Krušnohorskou bílou stopu, která má čtyři okruhy.

Stravování:

Součástí hotelu je také reurace Sklep u Fešáka, která nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí s milou obsluhou. Výborná kuchyně, široký výběr jídel, specialit, těstovin, zeleninových salátů nápojů a vín jsou hlavní důvody pro které je tato restaurace u našich hostů velice oblíbená. Nově otevřený salonek se zahrádkou s kapacitou 40 osob, lze využít k pořádání společenských akcí, rodinných oslav,firemních večírků atd.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz