English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Chřibská > Pension Laura

Pension Laura

Chřibská


Pension Laura
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion je rodinného typu a nachází se v chráněné krajinné oblasti Lužické hory v obci Chřibská. Obec těsně sousedí s novým národním parkem Česko-Saské-Švýcarsko. Ubytování je v apartmánech s vlastním vchodem a stylovým vybavením. Apartmány mají kapacitu 2-5 osob a jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou, koupelnou a WC. Zahrada s posezením, pískovištěm,houpačkou,trampolínou a grilem je k dispozici. Pobyt možný s domácími zvířaty. Parkování je bezplatně na vlastním parkovišti.

Budova penzionu pochází z předminulého století a byla postavena hrabětem Kinským. V budově žil nadlesní, který spravoval okolní lesy.

V domě žil v letech 1722 -1724 významný hudební skladatel Christoph Willibald Gluck.

Penzion je situován na klidném místě u vedlejší příjezdové komunikace, která spojuje Kytlice a Krásné pole s obcí Chřibská.


Oblast je vyhledávaná především pro houbaření, nenáročnou turistiku a cykloturistiku, jak v Lužických horách, tak i v Českém Švýcarsku. V okolních lesích se nachází velké množství divoké zvěře a raritou je největší stádo kamzíků.

Umístění:

www.ceskesvycarsko.cz

www.luzicke-hory.cz

Ubytování:

Ubytování v 5 stylových apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Kapacita apartmánu je od 1 až do 6 lůžek. Tři apartmány mají vlastní vchod do zahrady.

Stravování:

Snídaně
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz