English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Děčín > Wellness hotel Zlatá Lípa

Wellness hotel Zlatá Lípa

Děčín


Wellness hotel Zlatá Lípa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Wellness hotel Zlatá Lípa je nově zrekonstruovaný bývalý lovecký zámeček, který se nachází v srdci národního parku Česko-Saské Švýcarsko. Je ideálním výchozím bodem pro pěší a cyklistické výlety. Tiské skály a Labské pískovce poskytují nespočet možností pro horolezce,

Hosté mají za příplatek vstup do wellness centra s krytým bazénem s protiproudem a vířivkou s masážními tryskami, ​​parní a finskou saunou, solárium a volný vstup do fitness centra. Dále hotel nabízí po předchozí rezervaci masáže a jógu.

U hotelu se nachází parkoviště hlídané kamerovým systémem, motorkáři a cyklisté mohou využít hotelovou garáž.

Ubytování:

Hotel nabízí 22 nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou a WC, mini barem, trezorem, satelitní TV s plochou obrazovkou a telefonem. Wi-fi je po celém hotelu k dispozici zdarma. Pro milovníky kvalitních vín nabízíme příjemné posezení ve vinném sklípku.

Stravování:

Hotelová restaurace s venkovní terasou a vinárna jsou připraveny splnit vaše přání nabídkou kvalitních domácích jídel. Samozřejmostí jsou samostatné klimatizované prostory pro nekuřáky i kuřáky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz