English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion U Krejzů

Dolní Poustevna


Penzion U Krejzů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Rodinný penzion U Krejzů se nachází ve městě Dolní Poustevna, která leží v západní části Šluknovského výběžku v nejsevernějším koutě České republiky. Město Dolní Poustevna je součástí Tolštejnského panství. Součástí penzionu je restaurace, pivnice a letní terasa, které nabízejí příjemné posezení a vynikající kuchyni. K dispozici je připojení k Wi-Fi a parkoviště v areálu penzionu, provoz ubytování je non-stop. Penzion nabízí celkem 5 pokojů s celkovou kapacitou 15 lůžek + 1 přistýlka. Některé pokoje mají k dispozici také terasu. Stylová pivnice s krbem nabízí hostům každý den výběr z mnoha hotových jídel za lidové ceny, klasické minutky z jídelního lístku i široký výběr pizz. Čepujeme Staropramen 10° nebo točenou Kofolu. V pivnici jsou dvě obrazovky pro sledování sportovních přenosů.
Ubytování:Pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí.
Stravování:

Restaurace je součástí penzionu U Krejzů a nabízí příjemné posezení a stravování nejen uvnitř v restauraci ale také v salónku nebo na letní terase. Speciality české kuchyně, speciální jídla na objednávku, reprodukovaná hudba, taneční parket, možnost živé hudby, pořádání slavnostních hostin společenských setkání nebo abiturientských srazů, obložené mísy a chlebíčky, veřejné parkoviště, salónek & letní terasa, možnost platit stravenkami a WiFi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz