English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Duchcov > Hotel Casanova

Hotel Casanova

Duchcov


Hotel Casanova
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel se nachází v klidném prostředí parku jen pár desítek metrů od historického centra města Duchcov. Nabízí k ubytování 70 lůžek ve 30 pokojích vybavených strandardně v kategorii ***. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici hotelový bar, restaurace, konferenční salonek, letní terasa a hlídané parkoviště. 24 hodin otevřená recepce umožňuje návštěvníkům nástup na ubytování v průběhu celého dne a také možnost zakoupení občerstvení. Pro kulturní a společenské akce je možné využít také krásné prostory Duchcovského zámku a cateringovou službu hotelu.
Umístění:Město Duchcov leží v půvabné krajině na úpatí Krušných hor. Najdete zde řadu cyklistických stezek a turistických tras. Příznivci zimních sportů si mohou zalyžovat v nedalekém středisku Bouřňák (8km) nebo Klínovec (20km). V dosahu jsou také termální aquacentrum v Teplicích a aquadrom v Mostě. V blízkosti hotelu leží rozsáhlé tenisové kurty, golfové hřiště a jízdárna.
Ubytování:Nabízíme pokoje typu 1/1, 1/2, 1/3 A 1/4 a jedno dvoulůžkové apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WIFI. Z některých pokojů je výhled na rybník Barbora nebo do parku na barokní kapličku svaté Barbory.
Stravování:Restaurace Casanova je otevřena jak hotelovým hostům, tak veřejnosti. Denně od 10-22 hodin si návštěvníci mohou vybrat z široké nabídky jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně. Poloviční i plnou penzi je možno po dohodě upravit podle specifických přání hostů. V prostorách restaurace lze pořádat svatební hostiny, nejrůznější oslavy a setkání.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz