English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel HUBERT

Hřensko


Hotel HUBERT
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný Hotel Hubert, se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko v malebné vesničce Mezná vzdálené cca 8 km od hraničního přechodu ve Hřensku. 

Hotel Hubert je díky výhodné poloze ideální místo pro turisty, rodiny s dětmi a  cyklisty, jelikož jsou v okolí mnohé cyklostezky a turistické trasy. Pro cykloturisty jsou v Národním parku i v CHKO vyznačené trasy zajímavými místy, na některé z nich navazují i cyklotrasy v SRN.

Součástí hotelu je rozlehlá zahrada s terasou a grilem, která je naším hostům plně k dispozici k odpočinku, oslavám či pro hraní si s dětmi, pro které je zde pískoviště s houpačkou.   Parkování je možné přímo na soukromém parkovišti před hotelem nebo v hotelové zahradě.
Umístění:Nejbližší město je Děčín (20 km) kde si určitě nenechte ujít prohlídku zámku a růžové zahrady či ZOO. -

Další možnosti krácení dlouhé chvíle:

přírodní koupaliště v Jetřichovicích (10 km) projížďka na koních v Srbské Kamenici (12 km) bowling v Mezní Louce (1,5 km) výletní autobus do Königsteinu v sezóně výletní loď Děčín – Hřensko
Ubytování:

V hotelu je celkem 26 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích:

1 x 2-lůžko se sprchou 1 x 4-lůžko se sprchou 1 x 2-lůžko s přistýlkou s sociálním zařízením

Ostatní mají společné sociální zařízení vedle pokoje.

Mimo hotel možnost ubytování v dependenci, která je vzdálena cca 400m od hotelu u lesa na klidném místě. V budově je 17 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením.

Stravování:

Kromě snídaně, která je součástí ceny ubytování, možnost doobjednání polopenze (3 chody) za příplatek 120 Kč (dítě 80 Kč). Místo snídaní je možné zajistit balíčky.

Našim hostům je k dispozici restaurace a jídelna s kapacitou 46 míst. Jídelnu mohou používat děti i dospělí mimo času snídaní a obědů ke společenským hrám apod. © Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz