English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Most > Hotel Cascade

Hotel Cascade

Most


Hotel Cascade
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány jsou vybaveny koupelnou s vířivou vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, ložnicí s manželskou postelí a samostatným pokojem s jednou nebo dvěma oddělenými postelemi. Pro dlouhodobé pobyty máme k dispozici apartmány s kuchyňskou linkou.

V prostorách hotelu je lobby s recepcí s 24 hodinovým provozem, kavárna, restaurace a v letních měsících terasa s výhledem na městský park.  Objednat si můžete jídla české i mezinárodní kuchyně i vybrat z řady domácích limonád, nebo míchaných nápojů. Snídaně jsou podávány formou buffetu. 

Konferenční prostory: malý salonek s kapacitou 40 míst, velký salonek pro 100 osob, vinárna se samostatným barem a tanečním parketem pro 140 osob, vybavené konferenční technikou.

K dispozici je také úschovna zavazadel, půjčovna vozidel a neplacené parkoviště. Samozřejmostí je možnost využití hotelové prádelny, nebo sekretářských služeb.

Wellness, SPA a fitness v prostorách hotelu - sauny finská, parní a aroma, výběr z několika druhů masáží.

Dostupnost MHD v bezprostřední blízkosti hotelu (autobusová a tramvajová zastávka 200m, vlakové nádraží 1km).

Okolí: nákupní centrum, městské divadlo, Jungle aréna, Escape úniková místnost – 200m, Autodrom Most, polygon Most, hrad Hněvín, Hipodrom, Aquadrom, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Oblastní muzeum – 2km a mnoho dalších sportovních aktivit.

 

Umístění:

Dostupnost MHD do 2 min.  (tramvaje, vlaky, autobusy). Okolí hotelu:  Autodrom Most, Aquadrom s vnitřními i venkovními bazény, Hipodrom Most, golfové hřiště, squash, tenis, divadlo, hrad Hněvín, kostel Nanebevzetí Panny Marie, laser aréna, Jungle aréna pro děti, letiště Most

Ubytování:

Superior pokoje poskytují komfort v pokojích  vybavených dvěma oddělenými postelemi nebo jednou manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, sociálním zařízením, SAT TV, vysoušečem vlasů a wifi připojením k internetu . V ceně této kategorie je zahrnuta bufetová snídaně,  bezplatné parkování, buzení telefonem.

Stravování:

V hotelu je restaurace a kavárna. K dispozici jsou konferenční místnosti s kapacitou 150 osob. Je možné využít velkého a malého salónku nebo vinárny. Prostory je možné vybavit konferenční technikou (ozvučení, flipchart, dataprojektor, plátno, mikrofon). Vinárna má k dispozici samostatný bar, taneční parket, zázemí pro účinkující.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz