English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Roudnice nad Labem > Hotel Koruna

Hotel Koruna

Roudnice nad Labem


Hotel Koruna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pro své hosty se snažíme zajistit co největší komfort a tak stále zlepšujeme kvalitu našich služeb. Hosté u nás mají neomezený přístup k internetu a navíc jsou zde zaměstnanci ochotni pomoci s vyhledáním a poskytnutím potřebných informací. Na recepci i na každém pokoji jsou k dispozici informace o okolí Roudnice, typech na výlety nebo o vybraných střediscích pro využití volného času (např. sportovní kluby, fitness centra, plavecké bazény a restaurace).

Umístění:

Ústecký kraj je ideální pro provozování turistiky a cykloturistiky. V okolí Roudnice se nachází turisticky atraktivní místa - ta jsou podrobně popsaná v nabídce "Okolí hotelu". Na Labi a ve vybraných lokalitách je možnost rybaření.

Ubytování:

Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny a cena za ubytování je taková, abychom poskytli každému hostu přesně to, co hledá. Jsou zde tři varianty ubytování. Nejvyužívanější jsou pokoje hotelového typu, dále nabízíme možnost ubytování v apartmánech v nejvyšším patře hotelu. V prvním podlaží budovy jsou pokoje mládežnického hotelu, které vyhovují hlavně potřebám cyklistů nebo hostům, kteří přespávají v hotelu jen jednu noc a nechtějí platit za vybavení, které nevyužijí.

Stravování:

Pro skupiny ( firemní, sportovní ) je samozřejmostí zajištění stravy ( polopenze, plná penze ) v pizzerii za výhodnou cenu, či dle dodaného jídelního lístku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz