English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Teplice > GREEN HOUSE

GREEN HOUSE

Teplice


GREEN HOUSE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech. K dipozici je 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. V našem hotelu se nachází také restaurace, kde se podávají snídaně. V létě je možné po domluvě využít i terasu například ke grilování či jenom posezení. K hotelu náleží také oplocené parkoviště a hotelová garáž. Blízko hotelu se nachází lázeňské sanatorium které je možno také využít, dále pak Zámecký park vhodný na příjemné procházky. Hotel je vzdálen 3 minuty chůze od centra

Umístění:

Hotel Green House se nachází v centru města. Centrum poskytuje kulturní, sportovní i společenské vyžití, například místní divadelní představení, kina, koncerty vážné hudby či diskotéky.

Ubytování:

Hotel Green House má k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Celková kapacita hotelu je 18 míst. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet.

Stravování:

V hotelu se nachází malá restaurace, která je určena pro podávání snídaní. V létě je možné využít terasu ke grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz