English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Teplice > Pension Kamenky

Pension Kamenky

Teplice


Pension Kamenky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány o rozloze 60m2 poskytují ubytování pro 2 až 6 osob.

Apartmán je tvořen vstupní chodbou, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, ložnicí, koupelnou s vanou a umyvadlem a odděleným WC s malým umyvadlem. Kuchyňská linka je včetně lednice a je plně vybavena. V obývacím pokoji je možné sledování TV a samozřejmostí je i WiFi připojení k internetu v prostoru celého apartmánu. Každý z apartmánů navíc nabídne své zvláštní zákoutí. V celém pensionu (včetně všech apartmánů) je zákaz kouření.

Pension dále nabízí zprostředkování těchto služeb:

snídaně v kavárně vzdálené 10 metrů od pensionu, směnárna, ambulantní léčba v teplických lázeňských domech, golf na dvou hřištích v blízkosti Teplic, zapůjčení jízdních kol či automobilu, projížďky na koních, běžecké i sjedzdové lyžování s možností zapůjčení vybavení a výukou instruktora a mnoho dalších.

Umístění:

Centrum města je vzdáleno pouze 5 minut chůze. Poloha pensionu Kamenky nabízí ve svém okolí mnoho lázeňských, kulturních ale i sportovních vyžití. Na dosah jsou například Kamenné lázně, Vojenské lázně, Nové lázně, Císařské lázně, lázeňský dům Beethoven, kulturní dům, divadlo, kino, plavecký bazén s fitnesem, botanická zahrada, tenisové kurty, vlakové i autobusové nádraží.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz