English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Úštěk > Sporthotel PATRIOT

Sporthotel Patriot

Úštěk


Sporthotel Patriot
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Sporthotel Patriot se nachází v moderní budově situované v centru města Úštěk. Hotel je díky svým komplexním službám vyhledávaným místem pobytu nejen pro turistickou, ale i obchodní a kongresovou klientelu. Pokoje jsou kompletně vybaveny, jejich standard odpovídá kategorii ****. Celková kapacita hotelu Patriot je 55 lůžek.

Umístění:

Krajina kolem Úštěku je kopcovitá, s četnými lesy, kde je řada cyklostezek a rybníků, jimž dominuje jezero Chmelař se 67 ha. Úštěk leží zhruba 70 km severozápadně od Prahy a je znamenitým východiskem pro poznávání turistických míst severních Čech. V nejbližším okolí lze navštívit státní zámky Libochovice, Ploskovice, Velké Březno, Zákupy, Benešov nad Ploučnicí a hrady.

Ubytování:

Každý host ve svém pokoji najde minibar, trezor, televizi se satelitním příjmem, telefon a internetový přístup. Každý pokoj má vlastní komfortně vybavenou koupelnu se sociálním zařízením. Většina hotelových pokojů má prostorný balkón nebo lodžii.

Stravování:

Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. V letních měsících jsou otevřeny tři venkovní terasy příslušející restauraci, kde je možnost konání garden party apod. 

V naší restauraci se specializujeme na mezinárodní minutkovou kuchyni. V jídelním lístku vedle klasicky známých minutek můžete najít i naše speciality, které jinde určitě neochutnáte.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz