English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Ústí nad Labem > Pivovar Hotel Na Rychtě

Pivovar Hotel Na Rychtě

Ústí nad Labem


Pivovar Hotel Na Rychtě
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachází v samém centru měta Ústí nad Labem v těsném sousedství historických památek i nového nákupní centra Forum. Celý komplex tvoří hotel, restaurace a pivovar, který vyrábí až 6 druhů piv.

Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, plazmovou TV, připojení k internetu (Wifi). V celém komplexu je výtah. Domácí mazlíčci nejsou překážkou. Stravování je zajišťováno ve vlastní restauraci, kde je možnost výběru snídaní, polopenze či plné penze. Kuchyně nabízí menu, které je spojením tradiční české kuchyně i specialit nejen k pivu. Výroba piva probíhá ve sklepení objektu s možností exkurze a ochutnávky.

Ubytovaní hosté mohou využít možnost ZDARMA konzumaci našeho piva při opakované návštěvě NEBO místo čerpání 10% slevy neomezeně po celou dobu jejich pobytu.

Hotel se nachází v blízkosti Labské cyklostezky a nabízí vlastní Cyklopoint pro cyklisty na úschovu kol, usušení či drobné opravy. Celý hotel je bezbariérový. Součástí hotelu je hotelové parkoviště přímo před budovou.

Umístění:

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachazí 100m od centrálního náměstí - Mírového náměstí s veškerou občanskou vybaveností, informačním centrem, bankami a obchody. Ve 100m vzdáleném OC Forum je výchozí bod lanovky na Větruši - letní zámeček s vyhlídkovou restaurací. Vedle hotelu jsou i dva nejstarší zajímavé a populární kostely - barokní sv.Vojtěch a gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, který má věž vychýlenou o cca 2m od bombardování města z r.1945.

Ubytování:

Naše pokoje nabízí hotelové ubytování  kategorie STANDARD*** v celkové kapacitě 27 lůžek. Nabízíme 3 jednolůžkové pokoje a 12 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV s možností připojení na internet (Wifi). Nabízíme i kompletně vybavený bezbariérový pokoj.

Na každého nového hosta čeká v pokoji při příjezdu láhev minerální vody. V celém objektu je výtah.

Nástup na pokoj je možný od 14:00 hodin, po předchozí domluvě dříve, až do půlnoci. Pokoj je nutné vyklidit nejpozději do 10:00 hodin v den odjezdu. 

Recepce hotelu je otevřená od 6:30 do 21:00 hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Je možné zapůjčit dětskou postýlku pro dítě do 3 let.

Stravování:

Restaurace s atmosférou tradiční české pivnice nabízí 130 míst k sezení, v sezóně prostornou zahrádku a  nekuřácký prostor pro 25 - 30 osob, který je oddělen samostatně jako vedlejší místnost.
Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo Mazel a další.

Restaurace nabízí jídelní menu, které je kombinací tradiční české kuchyně i originálních specialit nejen k pivu.  Součástí menu je i nabídka snídaní a aktuální denní obědové menu. Naše restaurace je držitelem certifikátu Czech Specials, který potvrzuje velmi kvalitní gastronomie. Každý třetí týden v měsíci nabízíme speciální gastro menu.

Prostory restaurace nabízí  sledování sportovních přenosů na velkoformátové kvalitě nebo  využití pro taneční zábavu! Prostory restaurace lze využít i pro privátní akci, oslavu, svatbu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz