English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Ústecký > Vejprty > Hotel Star *** 4,5

Hotel Star *** 4,5

Vejprty


Hotel Star *** 4,5
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Tříhvězdičkový hotel Lesní Zámeček - STAR 4 se nachází přímo v centru skiareálu Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek.

V hotelu nechybí bezdrátový internet zdarma a nově ani dětský koutek, sauna a solárium. Recepce je v zimní sezóně otevřena 24 hodin denně a přímo u budovy hotelu je hostům k dispozici bezplatné parkování až pro 30 vozů.

Umístění:Klínovec možná nedosahuje závratných výšin krkonošské Sněžky, zato ale svým návštěvníkům nabízí daleko přívětivější tvář se snadnou dostupností a ubytovacím zázemím. S nadmořskou výškou 1244 m je Klínovec nejvyšší vrchol Krušných hor – v létě oblíbený cíl pěších i cykloturistů, v zimě pak vyhledávané lyžařské středisko. Najdete tu dva vynikající ski areály, Klínovec jih a Klínovec sever, na samém vršku spojené slavnou rozhlednou.
Ubytování: Ubytovací kapacita hotelu je 71 lůžek ve 24 pokojích, depandace STAR 5,která se nechází hned přes silnici, ji doplní o dalších 39 lůžek ve 13 pokojích. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s WC a televizor na každém pokoji.
Stravování:Hotelová restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, volný čas také jistě zpříjemní kavárna nebo bar s kulečníkem.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz