English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Havlíčkův Brod > Hotel Slunce

Hotel Slunce

Havlíčkův Brod


Hotel Slunce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Sluncemá tři poschodí s výtahem, celkem je k dispozici 107 lůžek ve 47 pokojích a dvou luxusních apartmánech.

Hotelovou nekuřáckou restauraci pro 90 osob s barem a parketem. Stylovou Švejkovu restauraci pro 70 osob s nabídkou tradiční české kuchyně a plzeňského piva. Obě restaurace mají velkou letní zahrádku. K dispozici jsou čtyři menší salonky ( 10 -30 osob) a velký konferenční sál (70 - 160 osob) ideální pro větší školení či konference včetně veškeré techniky – plátno, dataprojektor, ozvučení s mikrofony, wifi (internet), televize a další. U hotelu je velké parkoviště pro 2 autobusy a 50 automobilů. Autobusové i vlakové nádraži je vzdáleno pouze 500 m.

Umístění:

Pro ty z Vás, kteří mají raději pohyb a zdravou relaxaci, nabízí Havlíčkův Brod širokou nabídku služeb. Je zde bazén, masáže, solná jeskyně . Rádi Vám zarezervujeme a zařídíme vše potřebné, stačí se domluvit na recepci.

Ubytování:

Vybavení všech pokojů je velmi elegantní a pohodlné. Součástí pokojů je koupelna s WC, sprchovým koutem, umyvadlem a fénem, předsíň s vestavěnou skříní a zrcadlem, postele, konferenční stolek, pohodlné židle, psací stůl, televize se satelitem, telefon, wifi bez blokace, na některých pokojích lednička a rychlovarná konvice.

Apartmány s lednicí mají v koupelně krom sprchového koutu také vanu.

Stravování:

Součástí hotelu Slunce jsou dvě rozdílné restaurace – Hotelová nekuřácká restaurace a Švejk restaurant. Obě dvě jsou příjemné, pracuje zde vstřícný a ochotný personál, obě dvě mají svůj specifický ráz.

UPOZORNĚNÍ PRO HOSTY: Ve dnech 2. - 7.ledna 2019 bude v provozu ubytování pouze BEZ snídaně, z důvodu uzavření Hotelové restaurace a Švejkovny. Děkujeme za pochopení.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz