English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Jihlava > Business Hotel Jihlava

Business Hotel Jihlava

Jihlava


Business Hotel Jihlava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel je vybaven moderním 9 konferenčníi sály s kapacitou až 320 osob, kterou je možné rozdělit na několik menších samostatných salonků vhodných pro společenské akce, školení.

Pro chvíle relaxace a odpočinku je hostům k dispozici sauna a whirlpool.

Parkovací místa pro 3 autobusy a 60 vozidel k dispozici před hotelem ZDARMA.

Ubytování:

K dispozici je 56 pokojů a 5 junior suites a 2 suites, vybavených TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, minibarem, vysokorychlostním připojením k internetu a bezpečnostní schránkou.

Stravování:

Hotelová restaurace nabízí pestrý výběr moravských specialit a mezinárodních lahůdek. Terasa hotelu u říčky Jihlavy je místem pro klidné posezení u kávy nebo lahodného dezertu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz