English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Fara Rančířov

Jihlava


Fara Rančířov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Na Faře Rančířov vás osloví atmosféra klidu Vysočiny. Objekt bývalé fary má výborné předpoklady k pořádání firemních setkání, konferencí a školení, ale i rodinných oslav či svateb. Nabízí výhodnou polohu, dostatečný počet konferenčních prostor, široké možnosti ubytování, výtečnou kuchyni a wellness zázemí.

Faru najdete ve středu České republiky v klidné vesničce Rančířov nedaleko Jihlavy, jen pár minut z dálnice D1.

Wellness: bazén, finská sauna, infrasauna, vířivka, masáže

Business: 7 jednacích místností s celkovou kapacitou až 250 osob

Aktivity: jízdní kola, pétanque, stolní tenis, šipky, fotbálek, knihovna

Umístění:

Okolí je bohaté na památky UNESCO: historické jádro města Telče, bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť se hřbitovem v Třebíči a poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. K návštěvě doporučujeme také město Jihlava se zoo, Pelhřimov s Muzeem kuriozit, moderní střelnici ve Stříbrném Dvoře u Jihlavy či procházky po turistických stezkách v okolí hotelu.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojích a také nabízí luxusní dvoulůžkový pokoj a luxusní apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, telefonem, TV+SAT, minibarem a internetem.

Stravování:

Útulná restaurace s venkovní terasou je proslulá svou jedinečnou kuchyní. V nabídce jsou jak české speciality tak i široká nabídka zahraničních specialit. Resturace je v neděli zavřena.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz