English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Jihlava > Hotel Gustav Mahler

Hotel Gustav Mahler

Jihlava


Hotel Gustav Mahler
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel disponuje ubytovací kapacitou 33 pokojů STANDARD a 2 APARTMÁ, pro hosty je k dispozici parkoviště s garážemi, sauna, fitness centrum, půjčovna kol, součástí hotelu je galerie výtvarného umění. Hotelová restaurace nabízí výběr z jídelního lístku, jehož součástí jsou i pokrmy zahrnuté do projektu Stezky dědictví - jídla navazující na lidovou tradici Vysočiny. Areál hotelu tvoří i rozsáhlé konferenční prostory pronajímané k pořádání kulturních, společenských a kongresových akcí. Je možné navštívit wellness (sauna, fitness), vypůjčit si kola v hotelové půjčovně kol či jen tak relaxovat v atriu, zahradě nebo parku obklopujícím část hotelu. Vzhledem k výborné poloze hotelu doporučujeme navštívit památky města Jihlavy - aktuální tipy obdržíte na recepci hotelu.

Ubytování:

Vybavení: TV, telefon, koupelna (vana nebo sprchový kout) s WC, fén, připojení k internetu, na některých pokojích minibar. 

Stravování:

V restauraci se mimo běžné stravování konají slavnostní obědy či večeře, probíhá zde hromadné stravování turistických skupin, ale vždy je tady možné nalézt klid pro obchodní jednání.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz