English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Mahlerův penzion "Na Hradbách"

Jihlava


Mahlerův penzion "Na Hradbách"
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion má ideální a strategickou polohu v  historickém centru Jihlavy, zároveň je dvě minuty pěší chůze od hlavního Masarykova náměstí, pět minut od ZOO a dvě minuty od nově otevřeného největšhího nákupního centra na Vysočině City parku Jihlava. Penzion prošel v letech 2002-2003 celkovou rekonstrukcí, aby byl 11.05.2004 slavnostně otevřen jako penzion. V interiérech je patrný rustikalný styl, najdete tu i klenby a krásné původní trámové stropy. Pokud jde o architektonické aspekty, tato stavba je velmi významná a unikátní, jako jediná se totiž nachází uvnitř hradebního parkánu, a to mezi jeho vnějšími a vnitřními hradbami. Nabízíme komfotní ubytování, výbornou restauraci, rustikální salonek, letní přírodní grilování na naší venkovní zahrádce, cateringové služby. Celoročně provozovanou službou je relaxační centrum, které disponuje velikou masážní whirpool vanou a infračervenou saunou, které vybízejí a lákají k odpočinku a načerpání nových sil. Cena za pronájem centra je 600,-Kč/hod. Jihlava je svou polohou v centru ČR a kvalitním připojením na infrastrukturu jedním z nejlépe situovaných měst.

Umístění:

V nedalekém okolí se nachází mnoho historických památek - památky UNESCO, cyklostezky, stezky pro pěší. Krásná Jihlavská ZOO je od objektu 5 min pěší chůze.

Ubytování:

Čeká na Vás komfortní a pohodlné ubytování v přátelské a útulné atmosféře našeho rodinného penzionu, jež je vhodný k odpočinku či víkendovému pobytu s milovanou polovičkou, rodinou či přáteli. Z důvodu členitosti objektů u nás nenajdete dva identické pokoje, každý z nich má svou jedinečnou atmosféru a styl. Vyberte si z široké nabídky typů pokojů ve dvou budovách navazujících na sebe, přičemž první objekt je v rustikálním stylu, druhému pak vévodí styl vysoce moderní. V ceně ubytování je bohatá vícechodová snídaně formou bufetu, bezplatné připojení k internetu, minibar, SAT, TV, přehrávač DVD. Kapacita penzionu je 40 míst a 10 přistýlek. Celková kapacita je 50 ubytovacích míst. Parkování je zajištěno zdarma před objektem nebo na nedalekém uzavřeném parkovišti.

Stravování:

V restauraci Mahlerova penzionu nabízíme kvalitní českou kuchyni z regionálních surovin. Na nápojovém lístku najdete limonády domácí výroby, na vinné kartě široký sortiment moravských stáčených i lahvových vín.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz