English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Chata Čáslava

Nové Město na Moravě


Chata Čáslava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata je po rozsáhlé rekonstrukci, její součástí je komfortně zařízená krbovna, moderní kuchyně, jídelna, veranda, 6 vkusně vybavených, čtyřlůžkových pokojů, wc a sprchy dále prostory pro uložení kol i s příslušenstvím a moderní beachvolleyballový a tenisový kurt s umělou trávou s výraznou slevou pro klienty.Chata vhodná pro větší skupiny

Novinka: pronájem chladícího zařízení
Vyslyšeli jsme žádosti Vás – našich hostů a pro Vaše větší pohodlí jsme pořídili na chatu chladící zařízení. Info o pronájmu viz ceník. Pravidla pro obsluhu jsou k dispozici na vyžádání či na místě.

Umístění:

Při procházkách nebo projížďkách krajem můžete narazit na řadu přírodních zajímavostí a útvarů např.: Pasecká skála, Vávrova skála, Devět skal, rybníky Medlov, Sykovec. Můžete navštívit zajímavé památkové zóny např. Jimramov, Krátká, Křižánky i Nové Město na Moravě. Také architektonické a kulturní památky jako jsou Santiniho stavby ve Ždáře na Sázavou, Podmedlovský mlýn, Vodní mlýn Petrovice. Za shlédnutí určitě stojí také nedaleké zámky Zubštejn, Rabštej či vzdálenější hrad Pernštejn. Přímo v Novém Městě se nachází Horácké muzeum.

Za zábavou můžete vyrazit do Nového Města nebo nedalekého Žďáru nad Sázavou například na bowling, na Ski hotelu či Medlově si můžete zahrát minigolf. Navštívit můžete okolní letní kina, muzea, galerie, wellness centra a jiné.

Asi 20 minut pěší chůze je od nás vzdálen moderní víceúčelový sportovní areál, kde se v roce2013 konalo mistrovství světa v biatlonu. Krom tohoto úspěšného podniku se tu pravidelně pořádají světové poháry běžeckém lyžování, v létě pak cyklokrosové závody. V letních měsících zde pořadatelé plánují organizovat koncerty známých kapel a jiné kulturní akce. Tento areál se nachází v těsné blízkosti známého hotelu SKI který je vyhlášen svými wellness službami.

O něco dál se nachází zmodernizovaný Ski-snowpark Harusův kopec, který nabízí své služby vyznavačům sjezdového lyžování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz