English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Nové Město na Moravě > Hotel Horní Dvůr

Hotel Horní Dvůr

Nové Město na Moravě


Hotel Horní Dvůr
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Horní dvůr se nachází v Novém Městě na Moravě, v krásné oblasti Žďárských vrchů. Náš hotel - dříve historický statek, má k dispozici osm dvoulůžkových pokojů a dva luxusní apartmány pro čtyři osoby.
Špičková restaurace, které vládne skvělý šéfkuchař, Vám poskytne dokonalý gurmánský zážitek. Poklidná atmosféra restaurace jenom podpoří chuť k jídlu.
Přijďte si také zregenerovat svou psychickou i fyzickou stránku a vyzkoušejte wellness.
Umístění:V okolí hotelu Horní Dvůr je plno turisticky zajímavých míst. Můžete se dotknout historie na hradě Pernštejn nebo se naopak vydejte na divoký západ do westernového městečka Šiklův Mlýn. Prohlídku si jistě zaslouží i Tři kříže, které jsou jen kousek od našeho hotelu. Na výběr je velké množství možností, stačí si jen vybrat.
Ubytování:Osm pokojů pro dvě osoby je rozděleno podle barvy. Ve třech pokojích je nábytek laděný do zelené barvy, v dalších třech do modra a v posledních dvou do červena. Vybavení pokojů je nadstandardní, samozřejmostí je kabelové připojení a internet. Každý pokoj má také svůj minibar. Špičkové materiály použité při rekonstrukci Vás ohromí především v koupelně. Pokud chcete něco víc, rezervujte si jeden ze dvou apartmánů.
Stravování:Když kuchyni vládne špičkový šéfkuchař, můžete se spolehnout, že vaše chuťové buňky zajásají. Přijďte osobně vyzkoušet naši českou a italskou kuchyni. Ručíme za to, že to co dostanete na talíři Vám bude chutnat. Vynikající pokrmy můžete doplnit kvalitním vínem z vinařství Marcinčák nebo můžete vyzkoušejte zahraniční španělská vína.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz