English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Nové Město na Moravě > Hotel Ski

Hotel Ski

Nové Město na Moravě


Hotel Ski
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Ski se nachází v atraktivní lokalitě poskytující klid, oddych a odpočinek po celý rok. Pro návštěvníky nabízíme komfortně zařízené pokoje a apartmány s celkovou kapacitou 110 lůžek.

K dispozici je rovněž hotelová směnárna a v recepci je možno uložit cenné předměty v hotelovém trezoru. V recepci je také zajištěn prodej doplňkového sortimentu (22.00 - 6.00 hodin) - chlazené nápoje, cukrovinky, toaletní potřeby, upomínkové předměty.

V rámci hotelového komplexu jsou návštěvníkům k dispozici volejbalové i tenisové kurty, minigolf a posilovna.

Ubytování:Většina pokojů je vybavena koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a připojením k internetu.
Stravování:Naše restaurace nabízí každý den jak krajové české speciality, tak i výběr z pokrmů mezinárodní kuchyně. V letní sezoně lze připravovat jídla na venkovním lávovém grilu, opékat sele, nebo třeba jen posedět se sklenkou vína pod romantickou noční oblohou.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz