English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Nové Město na Moravě > Hotel a Penzion Pegas

Hotel a Penzion Pegas

Nové Město na Moravě


Hotel a Penzion Pegas
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Celý areál leží v lesích, 200 m od rybníka Medlov a 300 m od nejvýše položeného rybníka na Vysočině - Sykovce, stranou od veškerého hluku.

Areál zahrnuje: hlavní budovu se 17 pokoji, jídelnu a vinárnu, dále celoročně obyvatelné bungalovy, sportoviště - oplocený antukový tenisový kurt, lanový park Adrenalin JOY, volejbalové hřiště, dětský koutek a zahradní ohniště, venkovní altány a uzamykatelné kolárny na úschovu jízdních kol.

Hostům zde celoročně zaručujeme klidné a příjemné ubytování bez hluku. Hotel a penzion Pegas včetně přilehlých sportovišť je nekuřácký.

Celková ubytovací kapacita je 85 lůžek - z toho 43 lůžek v 17 pokojích, 42 lůžek v 7 bungalovech.

Pobyt se psy: možný pouze v bungalovech, nutný očkovací průkaz psa s sebou.

Ubytování:Všechny pokoje byly v době od dubna 2005 do dubna 2007 kompletně rekonstruovány. Mají nový nábytek, sociální zařízení / tj. oddělené WC a koupelnu s umývadlem a sprchovým koutem/, nová okna, podlahy a ložní prádlo včetně peřin a polštářů. Pokoje jsou kromě základního hotelového inventáře vybaveny telefonem a televizí.

Každý bungalov má 6 plnohodnotných, NE patrových lůžek, dále vlastní vytápění a ohřev vody.

Stravování:Stravování: v hotelové kuchyni vaříme jídla klasické české kuchyně, nepoužíváme polotovary a ani instantní přípravky!© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz