English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Pelhřimov > Ubytování Dolní Kladiny

Ubytování Dolní Kladiny

Pelhřimov


Ubytování Dolní Kladiny
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Ubytování Dolní Kladiny se nachází v nadmořské výšce 575 m. Kapacita ubytovacích lůžek je 17 ve dvou objektech. Na pokojích se nachází lůžka, noční stolky, lampičky, skříně. Povlečení na postele je nutno vzít na pobyty sebou. Můžete zde využít provozovnu masáží na uvolnění svalových partií či poradnu na zdravý životní styl, meditační místnost.
Umístění:Okolní příroda zde nabízí množství aktivit od relexu či sportu. Krásnou a klidnou přírodu můžete využít při ranní kávě v zahradním altánu za doprovodu ptactva. Pěší turistiku, cyklostezky, vodní sporty, lenošení na zahradě, nebo při večerním grilování.
Ubytování:Objekt č. 1 Chata 7 plus přistýlka má ve svém vybavení chodbu, obývací kout s uzavřeným krbem, plně vybavená kuchyně, koupelna s velkou rohovou vanou, dva pokoje 4 lůžkové. Objekt č. 2 Dům pro 9 osob. Obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně, koupelna, WC, dva pokoje dvoulůžkové, jeden pokoj čtyřlůžkový, jedno lůžko je v obývacím pokoji. Nutno vzít lůžkoviny s sebou. Sociální zařízení: Objekty mají vlastní sociální zařízení, koupelnu, WC, sprchový kout. Vytápění: Lokální na tuhá paliva, krbová kamna, ústřední topení, elektrokotel.
Stravování:Na místě bez stravování. Stravování je možné po dohodě zajistit v nejbližší pizzerii, restauraci atd. Obchod se základními potravinami 1 km v obci Zachotín, nákupní centra jsou 12 km ve městě Pelhřimov, Humpolec, Jihlava 23 Km© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz