English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Světlá nad Sázavou > Villa Amenity

Villa Amenity

Světlá nad Sázavou


Villa Amenity
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Villa Amenity se nachází v turistické oblasti Vysočina přímo v centru obce Světlá nad Sázavou. Ve vzdálenosti cca 100 metrů protéká řeka Sázava. Villa Amenity je komfortně vybavený nový dům o dvou samostatných apartmánech ( apartmány lze na vyžádání propojit). Společná je velká zahrada s grilem a ohništěm. Z Villy je pěkný výhledem na město.

V každém apartmánu je připraveno pohodlné ubytování pro 6-7 osob (4 lůžka + 3 přistýlky, po dohodě lze i 8 osob) . Celková ubytovací kapacita celéhopenzionu je 14 osob (max.po dohodě 16 osob).Obytná placha každého apartmánu je 150 m2. Aktivně laděným turistům je k dispozici lyžárna a úschovna kol.  

Řidiči mohou svůj vůz zaparkovat zdarma na veřejném parkovišti před objektem (cca 50m).

Vybavení objektu
Jedná se o nově postavený dům , který je prostorný a plně vybaven. Penzion má dva prostorné apartmány. Penzion má velkou zahradu s grilem a výhledem na město. Dobře osvětlené apartmány jsou laděny v teplých tónech, májí dřevěný nábytek, 2 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a satelitní TV,Wifi, internetem, plně vybavený kuchyňský kout včetně myčky nádobí . Nechybí ani koupelna se sprchou (v patře vanou) a pračkou.

Umístění:

Sportovní aktivity

Celá oblast je vhodná pro turistiku, cyklistiku (potřeby -kolo, koloběžku k aktivitě je možné zapůjčit), rybolov a kanoistiku. Cyklotrasy jsou podrobně popsané přímo v průvodci v apartmánu . Posilovna se nachází ve Fitness centru, ale i na zimním stadionu, lze využít i městských tenisových kurtů. V zimním období možnost bruslení v nové hale na zimním stadionu nebo lyžování na kopci Kadlečák , lyže je možné zapůjčit v místní půjčovně. K příjemné relaxaci slouží sauna či solarium ve Fitness centru.

 

Lokalita, tipy na výlety
Světlá nad Sázavou je město, které se nachází cca 15 km severozápadně od města Havlíčkův Brod. Je zde zámek a kostel svatého Václava na náměstí. Město má dlouholetou tradici sklářské výroby , v památkově chráněném zámeckém parku je bohatá kamenická výzdoba, přístupné je podzemí města s ukázkou středověkých razicích prací.

 

Další zajímavosti v okolí

Bretschneiderovo ucho, Žižkova studánka, Památník zrušení roboty.

Lipnice a Humpolec - zříceniny hradů.

Ledeč nad Sázavou – hrad ,zimní stadion.

Želiv – klášter 42 km.

Jihlava - Vodní ráj, podzemí, ZOO, historické centrum, Muzeum Vysočiny.

Stvořidla - přírodní rezervace, balvanité koryto řeky Sázavy s peřejemi.

Sluneční zátoka - památník spisovatele Jaroslava Foglara, autora Rychlých šípů.

Haškův památník.

Melechov  - zalesněný vrch (709 m), na vrcholu stojí měřičská věž (nepřístupná veřejnosti), kdysi sloužila jako rozhledna. Pod vrcholem je studánka, na západním úpatí zbytky tvrze ze 14. stol., na jižním úbočí přírodní památka Čertův kámen, žulové skalisko se skalními mísami.

Pohleď - Michalův statek, skanzen ... .

Havlíčkův Brod nabízí bazén se slanou vodou, zimní stadion.

 

 

Ubytování:

Ubytovací kapacita každého apartmánu je 6 - 7 osob (4 lůžka + 3 přistýlky,po dohodě lze i 8 osob),  k dispozici je i rozkládací dětská postýlka (zdarma) .

Celá Villa nabízí ubytování pro 14 osob (max. po dohodě 16 osob). Každý z apartmánu je rozložen na 150m2.

Stravování:

Stravování
Možnost vlastního stravování. Jídlo lze připravovat v moderní, plně vybavené kuchyni nebo využít v těsné blízkosti obchod s potravinami a pizzerii a dále pak restaurace, kavárny a vinotéky ve městě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz