English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Světlá nad Sázavou > Výměnek na statku čp.3

Výměnek na statku čp.3

Světlá nad Sázavou

+420 728166392

Výměnek na statku čp.3
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nabízíme celoroční ubytování na chalupě Výměnek na statku. Součástí chalupy je kuchyňka pro vlastní vaření - elektrický sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, chladnička.

Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Doprava nejlépe vlastním autem s možností parkování u objektu ve dvoře, 2 parkovací místa. Vlakem do stanice Mrzkovice vzdálené 1,5 km, hosty na začátku a na konci pobytu přivezeme a odvezeme.

Umístění:Venkovské prostředí, konec světa, vhodně pro turistiku, rybaření, cykloturistiku, houbaření, tenis, jízdu na koních. Pro hosty dvě koupací jezírka.
Ubytování:V přízemí ložnice "Modrý pokoj" s letištěm, další ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj se dvěma válendami, pokoje poskytují dostatečné soukromí ubytovaným. V apartmanu na patře vvyvýšené letiště, dále dvě válendy v nižší části apartmanu - vše otevřený společný prostor pro 4 osoby.
Stravování:Stravování nejlépe vlastní příprava pokrmů. Snídaně cca 50 Kč za osobu. Hospoda vzdálena cca 1500 m.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz