English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Svratka > Hotel Mánes

Hotel Mánes

Svratka


Hotel Mánes
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes s ideální polohou ve středu republiky v krásném prostředí Českomoravské vysočiny chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy je ideální místo pro relaxaci a rodinnou dovolenou s dětmi, kongresy, školení, rauty, rodinné i firemní oslavy všeho druhu s možností využití společenské i sportovní zábavy včetně zajištění akcí dle nejnáročnějších požadavků. Nadstandartní ubytování za nízké ceny včetně snídaně, pobytové slevové balíčky, slevy pro skupiny (možnost oddělených lůžek), free internet na pokojích + Wi-Fi v celém objektu, volný vstup do FITNESS a slevové balíčky do WELLNESS centra s finskou saunou a aromaterapíí, vířivkou s hydroterapií, soláriem a fitness (masáže, posilování, spinning...) Nekuřácká restaurace s dětským koutkem, tanečním parketem a historickým klavírem, Lobby bar, vinárna s jukeboxem a tanečním parketem se světelnými efekty, originální vinný sklípek s ochutnávkami, Chivas klub s nočním provozem, letní terasy, rozsáhlá hotelová zahrada s altánkem a jezírkem, 2 oddělené parkoviště přímo u hotelu. Kongresový sál s možností využití pódia s molem pro pořádání představení a přehlídek + 6 seminárních místností včetně technického vybavení + 5 LCD televizorů (úhlopříčka 106 cm) s možností připojení na PC. Sportovní vyžití, tenisové kurty, dětské a víceúčelové hřiště, koupání, cykloturistika, golfové hřiště, jezdecký klub, ski areál, teambuildingové aktivity. Kapacita restaurace včetně Lobby baru cca 150 míst, vinárna 40 + 60 míst, Chivas klub 20 míst, ubytování pro 64 - 74 osob včetně přistýlek (s možností oddělených lůžek při firemních akcích) za zvýhodněných cenových podmínek při ubytování nad 15 osob. Dalších 140 osob v objektu vzdáleném 900 m od hotelu.
Umístění:Svratka sama je východiskem k četným výletům do blízkého i vzdálenějšího okolí, idelální místo pro pěší - nebo cyklo - turistiku + horolezecké terény. SVRATECKÉ MUZEUM - expozice je věnována době I. republiky. Návštěvník se ocitne v ulicích malého města této doby. Dostupnost: tenisové kurty a dětské hřiště 500m, golfové hřiště s trenažérem a krytý vyhřívaný bazén 900m, koupaliště 1,5 km (v okolí i několik přírodních rybníků), cyklotrasy, turistické okruhy, udržované lyžařské tratě, sjezdovka s vlekem 1 km, zábavný park westernové městečko a strašidelný zámek s 3D kinem cca 35 km, Aquapark cca 40 km.
Ubytování:Všechny pokoje jsou vybaveny: * kartové bezpečnostní zámky * LCD TV (úhlopříčka 57cm) + SAT * telefon + internetové připojení zdarma * lednička s minibarem * WC + sprchový kout * toaletní potřeby Vybrat si můžete z: * dvojlůžkových pokojů * dvojlůžkových pokojů s balkónem * třílůžkových pokojů * apartmánů s obývací místností nebo kuchyňkou * jednolůžkového pokoje uzpůsobeného pro vozíčkáře
Stravování:Restaurace s dětským koutkem s celodenním stravováním se zdravou domácí kuchyní bez použití chemických přísad a polotovarů. Speciality, grilování, pravidelné nedělní rauty s neomezenou konzumací, společenské akce.



© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz