English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Joseph 1699

Třebíč


Hotel Joseph 1699
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Joseph se nachází na kraji ŽIDOVSKÉ ČTVRTI spadající do památek UNESCO. Díky této poloze je místo klidné a obklopené přírodou a krásnými výhledy. Jedná se o rodinný hotel s historií, ve kterém je na prvním místě čistota a Vaše pohodlí. Těšit se na Vás bude příjemný personál Hotel má vlastní prádelnu, ve které jsou dodržovány veškeré hygienické předpisy. Pokoje jsou pravidelně čištěny ionizátory. V prostorách hotelu jsou kladeny vysoké nároky na čistotu a úklid zaměstnanců. Je pro nás důležité Vaše pohodlí a pocit spokojenosti. Hotel je klasifikován first class****. Pokoje jsou umístěný v historické budově ze 17. století a poskytuje individuálně zařízené pokoje s elegantním nábytkem, TV s plochou obrazovkou a moderní koupelnou. Hotel má vlastní parkoviště. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu. Parkování zdarma. Hostům při příjezdu do ubytování nabídneme ukázku mikve ze 17. století, což je židovská rituální lázeň. „atmosféra hotelu se nedá popsat, tu musíte zažít“
Umístění:

Hotel se nachází na kraji židovské čtvrti, která je unikátním souborem 123 dochovaných domů. Kolem hotelu je i krásná příroda s pěknými výhledy. Do památek UNESCO v této památkové zóně patří například 2 synagogy, budova židovské radnice, rabinátu, dále pak chudobinec, nemocnice a dvě školy. Židovská čtvrť je volně přístupná. Návštěvníky tudy provází naučná stezka, která ve třech jazycích (ČJ, AJ, NJ) návštěvníka upozorňuje na vyjímečná místa a stručně obeznamuje s historií. K hlavním tipům pro shlédnutí patří Zadní synagoga, bazilika sv. Prokopa, Židovský hřbitov, Muzeum Vysočiny nebo městská věž. Kromě třebíčských památek zařazených na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, můžete navštívit ve vzdálenosti do 60 km další 2 památky UNESCO – Historické jádro v Telči a Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou. Do vzdálenosti dalších necelých 80 km od Třebíče se nacházejí další 3 památky UNESCO – Vila Tugendhat v Brně, Lednicko-Valtický areál a zámek se zahradami v Kroměříži. V širším okolí Třebíče lze dále jmenovat například městské památkové rezervace Jihlava a Pelhřimov, zámky v Jaroměřicích nad Rokytnou a Náměšti nad Oslavou, Žižkovu mohylu u Přibyslavi a další. Dalším turistickým lákadlem je cykloturistika – zejména údolí řeky Jihlavy včetně území kolem Dalešické přehrady a dále oblast typické Vysočiny na sever a západ od Třebíče s velmi malou hustotou provozu na komunikacích a malebnými klikatými silničkami.

Ubytování:

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové nebo suite, všechny nekuřácké, vybaveny stylovým nábytkem a mají veškerý komfort - telefon s přímou volbou, LCD TV se satelitním příjmem, bezplatnou přípojku na internet (WIFI i kabelová LAN přípojka), minibar, bezpečnostní schránku, samostatnou koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou, vysoušeč vlasů. V hotelu nejsou dva stejné pokoje, jejich uspořádání je dáno stavebními dispozicemi vzájemně propleteného shluku historických budov ve svahu nad městem, které se utvářely po staletí a nedávnou rekonstrukcí nebyl narušen jejich ráz ani uspořádání. Z většiny pokojů je jedinečný výhled na město nebo do úzkých uliček židovského města. Hotelové chodby vám budou připomínat křivolaké uličky, které dříve opravdu byly průchozí. Díky svému zachovanému historickému členění, zde mohou trávit čas jak hosté, kteří touží po klidu či obchodní klientela a taktéž rodiny s dětmi, kteří se nebudou navzájem rušit. Pro rodiny s dětmi zapůjčíme dětskou postýlku. Na recepci lze zapůjčit žehlící potřeby, využít možnosti kopírování. Pokoj připraven od : 14.00 hod. Uvolnění pokoje do : 10.00 hod.

Stravování:

V hotelové jídelně jsou připravovány snídaně formou teplého a studeného bufetu (v ceně ubytování). Hostů jsou zde poskytovány kavárenské služby, možné zde po dohodě uspořádat i různá jednání semináře či školení. Hotel sám nemá vlastní hotelovou restauraci, ale v bezprostředním okoli křivolakých uliček židovského města (od 50 m do 500 m) si můžete vybrat několik různých restaurací, kam zajít na oběd nebo večeři.  Přímo na recepci obdržíte mapku vnitřního města Třebíče, kde jsou vyznačeny blízké restaurace. 

Snídaně v ceně ubytování!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz