English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Trpišovice > Penzion a hospůdka u Štěpánků

Penzion a hospůdka u Štěpánků

Trpišovice


Penzion a hospůdka u Štěpánků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion U Štěpánků poskytne zázemí max. 10 osobám. K Vašemu pohodlí přispějí kompletně vybavené apartmány - vlastní WC a sociální zařízení, TV, plně vybavená kuchyňka.

Umístění:Objekt se nachází na okraji lesa, v tichém prostředí Českomoravské vrchoviny, krajina je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro běžecké lyžování.

Příznivci rybaření mají k dispozici jeden kilometr vzdálenou řeku Sázavu.

Ubytování:Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu. Aparmán - pro 6 osob - kuchyňský kout : ( kuchyňská linka s vybavením, 2 plotýnkový el.vařič,mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,lednice) - obývací pokoj : televize, 4 lůžka - ložnice : manželské dvojlůžko - soc.zařízení : wc v rámci koupelny,sprchový kout,umyvadlo - možnost WIFI připojení k internetu - topení ústřední (zajišťuje majitel) Apartmán - pro 4 osoby - kuchyňský kout : (kuchyňská linka s vybavením,2 plotýnkový el.vařič,mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,lednice) - obývací pokoj : televize,4 lůžka - soc.zařízení : wc v rámci koupelny,sprchový kout,umyvadlo - balkón - možnost WIFI připojení k internetu - topení ústřední (zajišťuje majitel)
Stravování:V přízemí našeho penzionu na Vás čeká malá a klidná hospůdka.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz