English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Horácko

Unčín


Penzion Horácko
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Tříhvězdičkový penzion Horácko se nachází v samém srdci Žďárských vrchů v překrásném údolí řeky Svratky na jejimž břehu stojí. Naleznete zde dvou-lůžkové pokoje se soc. zařízením a dvě apartmá. Dostupnost penzionu díky blízkosti silnice Bystřice nad Pernštejnem na Nové město na Mor. je vynikající. Parkování je možné před penzionem nebo v zabezpečeném traktu pod penzionem. 

Umístění:

Daná lokalita je vyhledávána pro svoji ideální polohu pro cyklistiku, kolečkové brusle, turistiku, rybolov. V zimě je zde velké množství udržovaných běžkařských tratí z nichž některé slouží pro věhlasný Novoměstský biathlon. Také sjezdové lyžování je v nabídce penzionu s některými penzion spolupracuje a poskytuje slevy.

Stravování:

Součástí penzionu je restaurace 50 míst, salonek40 míst, Terasa a venkovní zahrádka. Kuchyně česká, moravská a mezinárodní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz