English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Vanov > Hotel Šiškův Mlýn****

Hotel Šiškův Mlýn****

Vanov


Hotel Šiškův Mlýn****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Šiškův Mlýn sídlí v budově bývalého vodního mlýna, přímo u 18jamkového golfového rezortu v Telči a 5 km od centra města zapsaného na seznamu UNESCO. Svým hostům nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, restauraci a wellness centrum.

Umístění:

Šiškův mlýn se nachází na Českomoravském pomezí u obce Vanov nedaleko Telče v nadmořské výšce 520m pod jedním z nejvyšších vrcholů Českomoravské vysočiny - Javořicí. Je součástí nádherné krajiny s lesy, loukami a rybníky. V blízkém okolí mlýna je řada přitažlivých míst, která jsou cílem vycházek a výletů: především město Telč, jehož náměstí je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO; zřícenina hradu Štamberk, hrad Roštejn... Překrásná krajina s kouzlem zahrady i parku je jako stvořená pro sportování i odpočinek.

Ubytování:

Všechny pokoje a apartmá jsou vkusně zařízeny dřevěným nábytkem a mají vlastní koupelnu. V některých koupelnách je k dispozici vířivka.

Stravování:

Ve venkovské restauraci se podávají jídla mezinárodní kuchyně. Klademe velký důraz na kvalitu připravovaných jídel, který se násobí profesionálním přístupem a ochotou personálu. Nabízíme denně čerstvé pstruhy nalovené v haltýři u mlýna. Každé ráno se podává snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz