English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Velké Meziříčí > Hotel Jelínkova vila

Hotel Jelínkova vila

Velké Meziříčí


Hotel Jelínkova vila
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Ubytování v hotelu Jelínkova Vila je možné hned v několika typech pokojů: v apartmánech, historických pokojích, hotelových studií i klasických pokojích.

Všichni hosté hotelu Jelínkova Vila mohou zdarma využít vnitřní bazén s protiproudem a vířením, saunu a masážní sprchy.

Hosté mohou parkovat na hotelovém parkovišti v bezprostřední blízkosti hotelu, jeho kapacita je 20 parkovacích míst je zde i místo pro autobus. Ve dvoře hotelu se nachází 7 parkovacích míst. Zde je parkování za příplatek.

Ubytování:Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, telefonem s přímou volbou, televizí s rádiem a budíkem na které je 14 programů a online náhled na parkoviště hotelu. Samozřejmostí je možnost internetového připojení.
Stravování:Přejete si posedět v příjemném prostředí, které Vás zaujme originálním interiérem, a především dobrým pivem a výbornou kuchyní? Právě pro Vás je v Hotelu Jelínkova vila otevřena restaurace ve stylu starého mlýna s tradičním rukodělným pivovarem.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz