English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Želiv > Hotel Na Kocandě

Hotel Na Kocandě

Želiv


Hotel Na Kocandě
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis: Náš hotel nabízí hostům k ubytování nově zrekonstruované a komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale také levnějšíi pokoje se společným sociálním zařízením.

Parkování pro hotelové hosty ve dvoře či na zahradě za branou - kapacita cca 40 aut.

Domácí zvíře je povoleno na základě předběžné dohody (pouze však do nižší kategorie ubytování) bez poplatku.

Umístění:V 300 m vzdálené vodní nádrži Trnávka se v létě nabízí ideální podmínky ke koupání, rybolovu a vodním sportům. Okolní rozlehlé lesy jsou rájem pro sběrače hub a jejich cesty jsou příznivé pro provozování nenáročné pěší turistiky, cykloturistiky a jiné.
Ubytování:Hlavní budova 1. patro – Dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje se společnou sociálkou na patře.

Hlavní budova 2. patro – Nově zrekonstruované a vybavené dvou- a čtyřlůžkové pokoje s vlastní sociálkou (sprchový kout, umyvadlo a záchod), 1x apartmá (2x2 lůžka se společnou sociálkou – vana, umyvadlo a záchod).

Villa Nirvanas (vedlejší budova s pavlačí) - Třílůžkové a čtyřlůžkový pokoj (vždy 2 pokoje se společnou chodbičkou a sociálkou - sprcha a záchod).

Stravování:Restaurace s příjemným posezením, salónek s velkoplošnou TV obrazovkou (nejen) u sportovních přenosů a na venkovní zahrádce s občerstvením všeho druhu, studenou a minutkovou kuchyní.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz