English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Zvole > HOTEL Colorado Grand ***

HOTEL Colorado Grand ***

Zvole


HOTEL Colorado Grand ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Colorado Grand je citlivě zasazen do areálu Westernového městečka - Šiklův Mlýn, který se rozkládá v překrásném údolí říčky Bobrůvky na Českomoravské vysočině. Zdejší okolí je ideální jak pro pěší, tak pro cykloturistiku, ale i pro zimní běžecké a sjezdové trasy. Vzhledem k tomu, že se Hotel Colorado Grand nachází doslova uprostřed České republiky, je vhodným místem zejména pro pořádání firemních a společenských akcí a doprovodných tématických programů. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sociálním zařízením, sprchovým koutem, apartmány vířivou vanou.

Ubytování:

Hotel Colorado Grand je celý projektován v mexickém stylu. Prostorné pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a TV. Apartmány disponují vířivou vanou.

Stravování:

K příjemnému posezení u drinku můžete využít Lobby Bar. V areálu Westernového městečka na Vás čeká nevšední gastronomický zážitek ve stylových restauracích. Navštivte Restauraci Saloon, Restaurant Union Pacific, Caffe house Alfredo, Steak house El Paso, Bar U hrobníka, hernu Bonanza & Medleys Bar nebo Cowboy´s beer bar.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz