English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Zvole > HOTEL Colorado Grand ***

HOTEL Colorado Grand ***

Zvole


HOTEL Colorado Grand ***
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Colorado Grand je citlivě zasazen do areálu Westernového městečka - Šiklův Mlýn, který se rozkládá v překrásném údolí říčky Bobrůvky na Českomoravské vysočině. Zdejší okolí je ideální jak pro pěší, tak pro cykloturistiku, ale i pro zimní běžecké a sjezdové trasy. Vzhledem k tomu, že se Hotel Colorado Grand nachází doslova uprostřed České republiky, je vhodným místem zejména pro pořádání firemních a společenských akcí a doprovodných tématických programů. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sociálním zařízením, sprchovým koutem, apartmány vířivou vanou.

Ubytování:

Hotel Colorado Grand je celý projektován v mexickém stylu. Prostorné pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a TV. Apartmány disponují vířivou vanou.

Stravování:

K příjemnému posezení u drinku můžete využít Lobby Bar. V areálu Westernového městečka na Vás čeká nevšední gastronomický zážitek ve stylových restauracích. Navštivte Restauraci Saloon, Restaurant Union Pacific, Caffe house Alfredo, Steak house El Paso, Bar U hrobníka, hernu Bonanza & Medleys Bar nebo Cowboy´s beer bar.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz