English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Vysočina > Zvole > Kemp Crazy River

Kemp Crazy River

Zvole


Kemp Crazy River
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Westernové městečko Vám nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového campu až po tříhvězdičkový hotel. V naší nabídce najdete jak individuální pobyty v termínech dle Vašeho výběru, tak i zvýhodněné týdenní pobyty. Třikrát denně westernový program, stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárna v zóně dětských atrakcí, ZOO, skákací hrad, trampolína, vláček Union Pacific, lukostřelba, jízda na koni, jízda na el. býku, půjčovna dobových kostýmů, jízda na čtyřkolkách a Bojovým Vozidlem Pěchoty, Paintball, hod tomahawkem, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna kol a sportovního vybavení, přírodní koupaliště, whirpool, solárium, rybník pro rybaření, letiště pro ULL, indiánská vesnice a další.

Umístění:

Westernové městečko se nachází uprostřed překrásné přírody Českomoravské Vysočiny. Hluboké lesy, ohraničující celý areál, nabízí příjemné procházky především za teplých letních dní. V okolí ale také najdete další zajímavosti, které stojí za návštěvu. Tou nejbližší je Strašidelný zámek DraXmoor a Muzeum veteránů v nedaleké Dolní Rožínce (3,5 km), pak také barokní kostel od Santiniho ve Zvoli (2 km). Dále doporučujeme návštěvu gotického hradu Pernštejn (15 km), zříceniny hradu Zubštejn, Pyšolce a Aušperku, a dále návštěvu kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře (památka UNESCO), zámků v Lysicích, Boskovicích, Rájci - Jestřebí, krápníkových jeskyní Moravského krasu, historických měst Poličky (městské hradby - památka UNESCO) a Litomyšle (historické náměstí s renesančními a barokními domy, zámek - památka UNESCO), podhorského městečka Jimramov - rodiště bratří Mrštíků, pískovcových jeskyní Blanických rytířů v Rudce, Nového Města na Moravě s Horáckou galerií a muzeem, místa konání Světového poháru v běžeckém lyžování Zlaté lyže nebo třeba skalních útvarů Pohledecká a Malinská skála či Dráteničky.

Ubytování:

Ubytování je možné ve tříhvězdičkovém hotelu Colorado Grand, dvouhvězdičkovém penzionu Depend Colorado Grand, nebo v kempu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz