English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Demänovská Dolina > Chaty Jasná

Chaty Jasná

Demänovská Dolina


Chaty Jasná
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Bungalovy Jasná jsou situovány v národním parku Nízké Tatry v Demänovské Dolině, jen 500 m od lanovek a sjezdovek největšího lyžařského střediska na Slovensku Ski Jasná. 5 min pěšky je zastávka, ze které pravidelně jezdí skibus, v blízkosti se nachází malý obchůdek na nákup nezbytných potřeb. V areálu je také restaurace Chata Lúčky. Komplex bungalovů poskytuje kvalitní ubytování v horském prostředí a je vhodný pro rodiny s dětmi. 

Umístění:

Demänovská Dolina patří mezi nejnavštěvovanější turistické oblasti na Slovensku. V zimě nabízí hlavně skvělou lyžovačku na více než 36 km upravených sjezdovkách, snowpark, snowbike ... v létě je to hlavně turistika, poznávání přírodních krás Demänovských jeskyní, ... a mnoho dalších atrakcí.

Ubytování:

Nabízíme 7x dvoulůžkový bungalov, 4x třílůžkový bungalov, 1x čtyřlůžkový bungalov, 9 x pětilůžkový Bungle a možnost přistýlky. V bungalovech se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s varnou deskou, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, televizor, trezor. Bungalovy jsou vytápěné a mají teplou vodu.

Stravování:

V areálu je také restaurace Chata Lúčky, kde se mohou naši hosté stravovat - cena za polopenzi je 8, - Euro / dospělý / den, 6, - Euro / dítě / den - snídaně jsou servírované formou bufetu, večeře se skládá z polévky, výběr z menu, dezert a nápoj.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz