English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Demänovská Dolina > Penzión Limba

Penzión Limba

Demänovská Dolina


Penzión Limba
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Limba se nachází při vstupu do Demänovskej doliny a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, rádiem, telefonem a satelitní TV. Na zahradě penzionu se nachází dětské prolézačky, houpačky. Pro dospělé je zde stolní tenis, volejbal, badminton a streetball. Dále je možné si půjčit kolo, nebo relaxace v sauně s masážným bazénem whirpool.
Umístění:Penzión Limba se nachází v překrásném prostředí areálu Jasná Nízké Tatry hned na začátku Demänovskej doliny. Okolí penzionu je ideální místo pro zimní radovánky na lyžích, vysokohorskou turistiku a koupání v létě. Místo je také vhodné pro rodiny s dětmi, okolí penzionu je tomu přizpůsobeno. Jsou zde prolézačky, pískoviště, houpačky a dětský koutek s hračkami. V zimě je zde kluziště a v našem penzionu vám půjčíme brusle.
Ubytování:Pokoje jsou vybaveny rádiem a Tv. Dále pak má každý pokoj svoje vlastní sociální zařízení, sprchu a wc. Pro rodiny s dětmi nabízíme "propojené" pokoje, kde jeden pokoj je vybaven manželským lůžkem a druhý oddělenými postelemi pro děti. Mezi pokoji jsou propojovací dveře.
Stravování:V okolí penzionu se nachází velké množství restaurací a rádi vám nějakou doporučíme.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz