English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Liptovská Porúbka > Liptovia resort

Liptovia resort

Liptovská Porúbka


Liptovia resort
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Zapomeňte na chvíli na všechny problémy, starosti a přijďte si odpočinout a vychutnat si čerstvý vzduch hor do klína čiré ​​nádhery panensky čisté přírody Nízkých Tater!

Rekreační středisko Liptov Resort se nachází na konci vesničky Liptovská Porúbka a je zároveň vstupní branou do přírody nízkotatranských národního parku . Liptovia resort nabízí příjemné prožití dovolené v lůně přírody a je vhodná pro kolektivy a rodiny s dětmi kterých touhou je strávit dovolenou v tichém a klidném prostředí v luxusních horských domků.

Liptov Resort sestává z devíti samostatných nadstandardně zařízených rekreačních domů, tří velikostních kategorií, jejichž kapacita domů je různá, podle typu domu. Při každém domě je terasa se ​​zahradním krbem a vlastním parkovacím místem.

Liptov Resort Sestává z devíti samostatných nadstandardně zařízeného rekreačních domů, tří velikostních kategorií, jejichz kapacita domů je různá, podle typu domu. Při kazdem domě je terasa se ​​zahradním krbem a vlastním parkovacím místem.

Domácí zvířata (pes) možné po dohodě bez poplatku.
Umístění:Díky přírodním poměrem se Liptov stal místem celoroční rekreace. V létě je Liptov vyhledávaný pro široké možnosti pěší turistiky, cykloturistiky, zda vodních sportů. V zimě pro sjezdové, běžecké, skialpinistické lyžování a snowboarding.

Západní Tatry a Nízké Tatry jsou nejvýraznějšími přírodními dominantami Liptova. Okolní krajina poskytuje ze všech stran většinou úplný panoramatický výhled na nejkrásnější pohoří Slovenska. Chloubou Liptova jsou podzemní prostory jeskyní a propasti známé jako Liptovský kras. Region je bohatý i na minerální prameny. Turisticky atraktivní jsou travertinové kopy s krátery, travertinové jezera a kaskády, které se vytvořily
na více místech (Bešeňová, Lúčky, Stankovany).
Ubytování:

Domky jsou dvoupodlažní, nadstandardně vybavené, sestávající z obývací části a kuchyně na spodním podlaží a ložnici na horním podlaží.

V každém se nacházejí dvě samostatné koupelny s WC, obývací pokoj, jejíž součástí je dominantní krb, TV, DVD a plně vybavená kuchyň.

Součástí domků je i terasa s otevřeným krbem, parkovací místa a samostatná místnost na uskladnění lyží, kol a jiných sportovních potřeb. Domky jsou tří velikostních typů s celkovou kapacitou 52 lůžek.

V ceně jsou zahrnuty energie, ručníky, osušky, kompletně vybavená kuchyň a konečný úklid.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz