English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Liptovská Štiavnica > CHALÚPKOVO

CHALÚPKOVO

Liptovská Štiavnica


CHALÚPKOVO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Vítejte na stránkách Chalupkova. Naše stylové dřevěnice s množstvím tradičních prvků a krbem nabízejí ubytování pro všechny, co hledají sruby, chaty či chalupy v krásném prostředí Nízkých Tater. Osada se nachází v obci Liptovská Štiavnica, nedaleko Thermal park Bešeňová (Gino Paradise), Skiparku Ružomberok a historické obce Vlkolínec.

Roubenky jsou postaveny s ohledem na tradiční prvky liptovské architektury. Zároveň poskytují luxusní ubytování, které vyhoví i náročnějším zákazníkům. Výsledkem je ubytování v chatách které v sobě snoubí romantiku tradiční slovenské vesnice s pohodlím, které k dovolené neodmyslitelně patří.

Přímo u chatách v areálu našeho Chalupkova se nachází minerální pramen, kde si můžete nabrat zdraví prospěšnou vodukedykoľvek jen budete chtít! V blízkosti dřevěnic (cca. 1km) se nachází plnička s právě nadojeným čerstvým zdravým mlékem.

Pronájem bazénu a sauny přímo v areálu naší vesničky Chalúpkovo.
Umístění:Termální koupaliště:

V okolí se nacházejí tři významné termální koupaliště, aquaparky - Thermal Park Bešeňová (Gino Paradise), Tatralandia Liptovský Mikuláš a Aquacity Poprad.

Lyžařská střediska:

V zimě můžete využít k odpočinku lyžařská střediska. Moderní lyžařské středisko Ski Park Ružomberok a Ski Park Jasná - největší středisko na Slovensku, s nejlepšími přírodními předpoklady na lyžování a snowboarding.
Ubytování:

V Chalupkova máme k pronájmu 10 různých typů dřevěnic, různých velikostí a pro různý počet osob. Dřevěnice ve stylu tradiční liptovské vesnice zároveň poskytují vysoký standard ubytování. Chaty jsou luxusně zařízené, ubytování třídy *** a jsou vhodné pro rodiny s dětmi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz