English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Žilinský > Liptovský Mikuláš > Penzión Mária

Penzión Mária

Liptovský Mikuláš


Penzión Mária
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Mária Vám nabízí útulné ubytování v 13 stylově zařízených pokojích, 2 apartmánech s kapacitou 38 lůžek + 23 přistýlek. Nabízíme 2 až 4 lůžkové rodinné pokoje. Kromě penzionových pokojů je k dispozici: restaurace, bar, vinárna, letní terasa, dětské hřiště a koutek, velká zahrada s prolézačkami, trampolínou a pískovištěm. Nacházíme se při vstupu do Demänovské doliny. Jsme mezi Skicentrom Jasná (9 km) a Aquaparkem Tatralandia (5 km) v tiché městské části Liptovského Mikuláše - Demänová - Bodice. Penzion je zařízen ve venkovském stylu a poskytuje pohodlnéubytovanie a příjemné posezení v typicky zařízené jídelně s barem av štýlovovej vinárně, zda letní terase nebo jen tak si poleňošiť na zahradě. Upřednostňujeme naše nejmenší hosty. Máme pro ně připraveny 2 dětské koutky s hračkami, knížkami, dětským nábytkem .. atd.

Umístění:

Krasna prijemna lokalita na v tichej casti dedinky Bodice, krasny panoramaticky vyhlad na Zapadne Tatry-Rohace, Krivan ale i Nizke Tatry :)

Ubytování:

Každý pokoj ma koupelnu s WC, TV / SAT, apartmány a 4 lůžkové pokoje mají balkóny. Wifi připojení a parkoviště jsou bezplatné, k dispozici je lyžárna, Vaše kola víme uschovat. Pro Vaše dětičky nabízíme dětské židle, postýlky s komplet výbavou, hračky, knížky, na požádání dětské menu. Rádi Vám vyndeme vstříc s půjčením fénu, společenských her, map, prospektů, všech informací z regionu. V nabídce je mnoho služeb, např. možnost objednání masáží, taxi služby, firemních večírků, gril party, zabijaček a kapustnica.

Stravování:Na místě je možné objednat si snídaně a večeře, které se podávají formou bufetu - švédských stolů. Snídaně: 6 € (děti 4 €), večeře: 6 € (děti 4 €) Během vašeho pobytu se v sezóně konají různé akce jako je v zimní sezóně ICE bar na terase penzionu, zda GRIL párty v létě na zahradě.

Jídelna je hostům k dispozici během celého dne, kde je možné si i přihřát pro malé děti v mikrovlnce jídlo, případně uvařit čaj či kávu. Hostům je také k dispozici i velky gauč s krbem a velkou LCD obrazovkou.

V baru je nabídka alko a nealko nápojů, točené Slovensku pivko - Zlatý bažant, kofola - originál, destiláty s regionu atd..© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz